שילוב חדשני בין חיישן השינה SE SleepExpert לאפליקציית Beurer SleepExpert מאפשר להקליט את השינה בצורה מדויקת ואמינה ביותר, כיוון שאתה בודק את השינה שלך בסביבה הביתית הרגילה שלך. הניתור נותן הבנה עמוקה יותר של התנהגות השינה שלך, ומשפר את איכות השינה ואת איכות החיים שלך. האפליקציה Beurer SleepExpert מתעדת ומנתחת את נתוני השינה שלך ומציגה את התוצאות בגרפים. לאפליקציה גם אינדקס מחושב על סמך הערכים המוקלטים, ומפיק גרפים כדי לספק מידע על איכות השינה שלך. ניתן גם לקחת בחשבון גורמים משפיעים כמו צריכת ספורט או אלכוהול באמצעות פונקציית היומן. הנתונים מועברים לאפליקציה באמצעות Bluetooth.

 

ניתור נשימה - מדידת קצב הנשימה, דופק והתנועות שלך משמשים לפיקוח על שינה (ללא מגע). ניתן לזהות הפרעות נשימה בזמן שינה על סמך קצב הנשימה שלך.

דפיקות לב (דופק) – הדופק שלך נמדד באמצעות הSleepExpert , כדי להבטיח שהשינה שלך תועדה בצורה מדויקת ואמינה. ניתן להשתמש בקצב הלב, בקצב הנשימה ובתנועות שלך כדי לקבוע באיזה מחזור שינה אתה.

שלבי שינה - האפליקציה מספקת מידע על כמה זמן אתם משקיעים בכל שלב שינה נתון. משך הזמן שלקח לך להירדם, כמה פעמים התעוררת ולאיזה משך, וכן נקבע משך זמן השכיבה במיטה.

טיפים אישיים – על בסיס מאגר נתונים סטטיסטי רחב אתה מקבל עצות שינה מותאמות אישית לשנתך, בכדי לעזור לך לשפר את שנתך.

  לרכישה לחץ כאן

למידע נוסף

מעבדת שינה ביתית